MENU

Możliwości

Tworząc innowacyjne technologie nowej generacji, PAULA proponuje wysokiej jakości, naturalne dodatki do żywności wzbogacające kluczowe cechy produktów w wielu branżach przemysłu spożywczego. Kliknij poniższe linki i poznaj więcej ich funkcjonalnych możliwości.

PALETA KOLORÓW
Nasze produkty zachowują naturalny, trwały i intensywny kolor. Z uwagi na wysoką zawartość pigmentów niektóre z nich mają również właściwości barwiące.

Owoce i warzywa Mirvac - zarówno po wysuszeniu, jak i po użyciu w produktach gotowych zachowują na długo intensywny kolor, który sprawia, że produkty wyglądają bardzo naturalnie nawet przy bezpośredniej ekspozycji na światło.

Barwniki w proszku - posiadają silne właściwości barwiące, dzięki nim możesz nadać swoim produktom intensywny kolor. Posiadamy w ofercie szeroką gamę barwników naturalnych, które mogą w prosty i naturalny sposób poprawić wygląd produktów.

Suszone koncentraty owoców i warzyw - wiele z nich np. suszony koncentrat buraka, aronii, marchwi, maliny, wiśni, czarnej czy czerwonej oprócz walorów smakowych posiada właściwości naturalnych barwników.

INTENSYWNOŚĆ SMAKU
To cecha, która wyróżnia produkty PAULA.

Produkty Mirvac - z uwagi na zastosowaną technologię, owoce, warzywa i sery Mirvac, przez cały okres przydatności do spożycia zachowują trwały i intensywny smak.

Suszone koncentraty owoców i warzyw - są mikrokapsułowane i uwalniają swój smak dopiero po rozpuszczeniu.

Produkty suszone rozpyłowo - w ofercie posiadamy szeroki wybór suszonych hydrolizatów białkowych, ekstraktów warzyw i przypraw, ekstraktów drożdżowych, które nadają produktom określony smak a także podkreślają jego intensywność.

TRWAŁOŚĆ ZAPACHU
Towarzyszy naszym produktom wytwarzanym w różnych technologiach.

Produkty Mirvac - posiadają intensywny zapach, który dodatkowo uwalnia się w momencie ich użycia.
Produkty suszone rozpyłowo - są mikrokapsułowane, ich silny zapach uwalnia się dopiero po rozpuszczeniu. Jest wtedy długotrwały, stabilny i intensywny. 

BOGACTWO TEKSTUR
Wielość i różnorodność tekstur wynika głownie z wykorzystywanych przez nas technologii oraz bogatej bazy produktowej jaką posiadamy.

Produkty Mirvac - oferujemy je w różnych wielkościach i kształtach, zaczynając od całych owoców, przez płatki, chipsy, kostki i słupki, po krusze różnej wielkości. Produkty Mirvac nie łamią się ani nie kruszą, mają trwałą i stabilną teksturę, co pozwala na ich szerokie i elastyczne zastosowanie w różnych aplikacjach, jak również ułatwia ich dozowanie. Transport tych produktów jest bezpieczny i łatwy.

Produkty Mirvac z infuzją - występują w formie półmiękkiej, ich tekstura przypomina świeże owoce. Produkty pochodzące z technologii Mirvac z infuzją, mogą być nasycone różnymi składnikami np. cukrem, błonnikiem lub witaminami.

Produkty suszone rozpyłowo - posiadamy bardzo szeroką grupę produktów występujących w formie sypkiej, głównie suszone koncentraty owoców i warzyw, mieszanki, hydrolizaty białkowe, ekstrakty warzyw i przypraw oraz mąki. Niektóre z tych produktów występują również w postaci granulatu, co pozwala na ich wykorzystanie w aplikacjach, w których użycie proszku nie jest możliwe.

 

Możliwości