MENU

TECHNOLOGIE - Procesy usługowe

Na życzenie, świadczymy również usługi dla firm zewnętrznych związane z suszeniem surowców oraz przygotowywaniem mieszanek z produktów własnych lub składników klientów.

USŁUGA SUSZENIA

Oferujemy szeroki zakres usług związany z suszeniem w technologiach stosowanych przez firmę PAULA. Usługę suszenia wykonujemy w oparciu o indywidualne ustalenia z klientem.

SUSZENIE ROZPYŁOWE ORAZ SUSZENIE PRZY UŻYCIU DYSZ

W tej technologii możemy usługowo wysuszyć różnego rodzaju koncentraty, aromaty, puree, ekstrakty itp. do postaci sypkiego proszku. Produkty suszone rozpyłowo są mikrokapsułowane, a ich zapach uwalnia się dopiero po zalaniu wodą.


Usługowo oferujemy również suszenie produktów w technologii rozpyłowej z użyciem dysz, która pozwala na otrzymanie produktów wyższej jakości, które mają większą rozpuszczalność w płynach zimnych.

USŁUGA MIESZANIA

Usługowo przygotowujemy mieszanki z produktów sypkich, w oparciu o zlecenia klientów, zarówno z surowców zewnętrznych jak i własnych.

Mieszanki tworzymy według swoich receptur, indywidualnych receptur klienta, a także we współpracy z naszym działem R&D opracowujemy nowe składy i kompozycje smakowe mieszanek.

 

TECHNOLOGIE - Procesy usługowe